Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Ligi Obrony Kraju w Dwuboju Obronnym. Na strzelnicy Sportowej LOK oraz Parku Miejskim w Gryficach 25 maja 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Organizacji LOK w Dwuboju Obronnym.
Dwubój Obronny składał się z 3 konkurencji: biegu na 2000 m w terenie, strzelania z kbks na odległość 50 m do opadających krążków oraz rzutu granatem na odległość 20 m – dziewczęta oraz 30 m – chłopcy. Zawody rozgrywane były w klasyfikacji drużynowej oraz indywidualnej w dwóch kategoriach. Indywidualnie w poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
– dziewczęta – Klaudia BOGUSZ – SP nr 3 Gryfice, ZP LOK Gryfice;
– chłopcy – Rafał GAWRYŚ – ZSP Trzebiatów, ZP LOK Gryfice;
W klasyfikacji drużynowej najlepszą okazała  się drużyna ZP LOK WAŁCZ przed zespołem Zarządu Powiatowego LOK Gryfice nr II, składającego się z zawodników ZSP Trzebiatów oraz przed zespołem Zarządu Powiatowego LOK Gryfice nr III, składającego się z zawodników SP nr 3 Gryfic. Na zakończenie zawodów rozegrany został między najlepszymi drużynami pojedynek strzelecki, który zakończył się zwycięstwem drużyny Zarządu Powiatowego LOK Gryfice nr III, składającego się z zawodników SP nr 3 Gryfic . Najlepsi zawodnicy oraz drużyny zostali uhonorowani pucharami, medalami oraz dyplomami.
Organizatorem zawodów był Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Gryficach mający swoją siedzibę przy ul. Rodziewiczówny 12, który serdecznie dziękuje wszystkim osobą zaangażowanym w organizację i przebieg zawodów.