Zawody strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK z okazji Święta Wojska Polskiego. Na strzelnicy Jednostki Wojskowej w Trzebiatowie w dniu 18 sierpnia 2018 r. odbyły się w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego zawody strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Gryficach.

Zawody zostały zorganizowane przez KŻR LOK w Gryficach wspólnie z 3 Batalionem Zmechanizowanym z Trzebiatowa i rozgrywane były w dwóch konkurencjach tj. strzelanie z karabinu kbk AK oraz pistoletu PW 83. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
– karabin kbk AK -Rafał Szeliga przed Tadeuszem Owczarskim i Dariuszem Drewą;
– pistolet PW 83 – Wojciech Rej przed Marcinem Kowalewskim i Zbigniewem Olechnowiczem.
W klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się Wojciech Rej przed Tadeuszem Owczarskim i Rafałem Szeligą,  którzy otrzymali z rąk Prezesa KŻR LOK Dariusza Dazia puchary. Najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami, którego wręczenia dokonał Pan Dariusz Daź wspólnie z Krzysztofem Kroguleckim – Prezesem Gryfickiej Organizacji Powiatowej LOK. Szczególne słowa podziękowania należą się st. chor. Grzegorzowi Kalinowskiemu, który wspólnie z podległymi żołnierzami przeprowadził zawody w sposób bardzo sprawny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo zawodników w trakcie rozgrywania poszczególnych konkurencji. Były to już kolejne zawody organizowane wspólnie z 3 bz z Trzebiatowa w ramach współpracy Ministerstwa Obrony Narodowej i Ligi Obrony Kraju. Szczegółowy komunikat znajduje się w zakładce KOMUNIKATY.