Zawody w strzelaniu z broni kulowej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z okazji Dnia Dziecka. Na Strzelnicy Sportowej Ligi Obrony Kraju przy ul. Rodziewiczówny 12 w Gryficach w minioną sobotę tj. 21 maja 2016 r. odbyły się zawody w strzelaniu z broni kulowej, które zostały zorganizowane przez Zarząd Powiatowy LOK oraz MKS Baszta LOK w Gryficach z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

W zawodach wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy rywalizowali w strzelaniu z karabinu oraz pistoletu sportowego. Poszczególne konkurencje, w zależności od liczby startujących zawodników rozgrywane były w dwóch kategoriach, szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:
Pistolet sportowy – Łukasz HAMULCZYK.
Zwycięzcy w poszczególnych klasyfikacjach zostali nagrodzeni pucharami, zawodnicy którzy uplasowali się na miejscach od I do III otrzymali medale oraz dyplomy. Szczegółowy komunikat znajduje się na naszej stronie w zakładce KOMUNIKATY. Zawody rozgrywane były pod patronatem Burmistrza Gryfic Pana Andrzeja SZCZYGŁA, który jednocześnie był fundatorem pucharów i medali.