„IV” Integracyjne Zawody Strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Gryficach.  W sobotę, 07 maja 2016 r. na Strzelnicy Sportowej LOK przy ul. Rodziewiczówny 12 w Gryficach, odbyły się „IV” Integracyjne Zawody Strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju o Puchar Prezesa Klubu w dwuboju strzeleckim.

W zawodach wzięli udział członkowie Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK , którzy rywalizowali w strzelaniu z karabinu oraz pistoletu sportowego. Zwycięzcą dwuboju został Pan Tomasz RINGERT, który tym samym zdobył puchar, ufundowany przez Prezesa KŻR LOK w Gryficach, Pana Dariusza DAZIA, przed Demisem ZDROZISEM oraz Andrzejem KACZMARKIEM. W zawodach wystartowało 15 zawodników a w poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
III miejsce  – Tomasz RINGERT;
Zawodnicy, którzy uplasowali się w dwuboju na miejscach od I do III  zostali uhonorowani medalami, a zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali statuetki. Po odbytych zawodach, przy grillu, odbyło się spotkanie integracyjne członków Klubu Żołnierzy Rezerwy. Zawody powyższe były jednocześnie sprawdzianem przed zawodami wojewódzkimi KŻR LOK, które odbędą się 18 czerwca br. w Białogardzie.