Otwarte Mistrzostwa Zachodniopomorskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju z broni kulowej. W dniu 26 września 2015 r. w Białogardzie, odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie LOK w strzelaniu z broni kulowej. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch konkurencjach, pistolet i karabin sportowy 20 strzałów,  z podziałem na dwie kategorie wiekowe – gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Gryficką Organizację Powiatową reprezentowała drużyna Młodzieżowego Klubu Strzeleckiego LOK „Baszta” Gryfice w składzie: Marta Kołwzan, Rafał Dalewski, Łukasz Hamulczyk i Dawid Siniarski, która drużynowo zajęła I miejsce przed LOK Szczecinek i LOK Bobolice. Indywidualnie I miejsce wywalczyła Marta Kołwzan w konkurencji pistolet sportowy szkoły gimnazjalne oraz Dawid Siniarski w karabinie sportowym szkoły ponadgimnazjalne. Miejsce II w pistolecie sportowym zajął Łukasz Hamulczyk szkoły ponadgimnazjalne, natomiast w karabinie sportowym III miejsce zajął Rafał Dalewski szkoły gimnazjalne. Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami, medalami i dyplomami. Gratulujemy całej drużynie wspaniałego sukcesu.