VIII Festyn Strzelecko – Obronny o Puchar Burmistrza Gryfic. Na Strzelnicy Sportowej LOK w Gryficach przy ul. Rodziewiczówny 12 w dniu 26 września 2015 r. odbył się kolejny już Festyn Strzelecko – Obronny dla mieszkańców powiatu gryfickiego. W ramach Festynu zostały przeprowadzone zawody strzeleckie z karabinu i pistoletu sportowego oraz rzut granatem na celność.

Rywalizacja  prowadzona była w klasyfikacji indywidualnej pod czujnym okiem Sędziego Głównego zawodów Pana Mariana Radeckiego. Klasyfikację generalna wygrał Robert Malinowski przed Zbigniewem Królem  oraz Agatą Król, którzy otrzymali puchary, medale oraz dyplomy. Szczegółowy komunikat zawodów znajduje się na naszej stronie w zakładce „Wyniki Zawodów – Komunikaty”. Ponadto zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach zostali wyróżnieni medalami oraz dyplomami ufundowanymi tak jak i puchary przez Burmistrza Gryfic Andrzeja Szczygła. Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonał Wiceburmistrz Gryfic, Pan Waldemar Wawrzyniak wraz z Panem Krzysztofem Kroguleckim, Prezesem Zarządu Powiatowego LOK w Gryficach oraz Dariuszem Daziem Wiceprezesem i Henrykiem Kwoczem – członkiem Zarządu Wojewódzkiego LOK. 

Po rozegranych zawodach wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani grochówką, której fundatorem było Burmistrz Gryfic. W imieniu Gryfickiej Organizacji Powiatowej LOK dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w festynie i zapraszamy za rok i mamy nadzieję, iż zgłosi się więcej chętny do uczestnictwa w naszej imprezie.