Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w strzelaniu z broni pneumatycznej. Na Strzelnicy Sportowej LOK przy ul. Rodziewiczówny 12 w Gryficach w sobotę, 14 marca 2015 r. zostały rozegrane Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa LOK w strzelaniu z broni pneumatycznej.

W zawodach wzięli udział członkowie Ligi Obrony Kraju zrzeszeni w Szkolnych Kołach Strzeleckich Gryfickiej Organizacji Powiatowej LOK. Mistrzostwa zostały rozegrane z broni pneumatycznej – 4,5 mm wiatrówki w konkurencji Kpn – 30 w czterech kategoriach wiekowych, w których zwyciężyli:
SZKOŁY PODSTAWOWE – CHŁOPCY: I miejsce – Kwiatkowski Igor; II miejsce – Frączak Michał; III miejsce – Krzyżanowski Michał;
SZKOŁY GIMNAZJALNE – DZIEWCZĘTA: I miejsce – Jasińska Aleksandra; II miejsce – Melkis Klaudia; III miejsce – Kołwzan Marta;
SZKOŁY GIMNAZJALNE – CHŁOPCY: I miejsce – Oleszczak Piotr; II miejsce – Dalewski Rafał; III miejsce – Hamulczyk Łukasz;
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – CHŁOPCY: I miejsce – Siniarski Dawid; II miejsce – Wróblewski Piotr; III miejsce – Sypucińki Grzegorz;
Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami a ponadto za miejsca od I do III wręczane były medale i dyplomy. Szczególe słowa uznania należą się zawodnikom zrzeszonym w SKS LOK z miejscowości Trzebiatów i Resko, którzy uczestniczyli w zawodach dzięki zaangażowaniu ich opiekunów tj. Pani Jolanty Mruk oraz Panów Ryszarda Wrońskiego i Romana Gojlika. Szczegółowy komunikat z zawodów znajduje się na naszej stronie w zakładce „WYNIKI ZAWODÓW-KOMUNIKATY”.