Zawody strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK z okazji Święta Niepodległości. Na strzelnicy Jednostki Wojskowej w Trzebiatowie w dniu 8 listopada 2014 r. odbyły się w ramach obchodów Święta Niepodległości zawody strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Gryficach.

Zawody zostały zorganizowane przez KŻR LOK w Gryficach wspólnie z 3 Batalionem Zmechanizowanym z Trzebiatowa i rozgrywane były w dwóch konkurencjach tj. strzelanie z karabinu kbk AK oraz pistoletu PW 83. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
– karabin kbk AK – Ringert Tomasz przed Radeckim Marianem i Bogdanowski Robertem;
– pistolet PW 83 – Ringert Tomasz przed Kwoczem Henrykiem i Kroguleckim Krzysztofem.
W klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się Ringert Tomasz, który otrzymał z rąk Prezesa KŻR LOK Dariusza Dazia puchar, przed Salamonem Tadeuszem i Kwoczem Henrykiem. Najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami, którego wręczenia dokonał Pan Dariusz Daź wspólnie z Krzysztofem Kroguleckim – Prezesem Gryfickiej Organizacji Powiatowej LOK. Szczególne słowa podziękowania należą się kpt. Piotrowi Gajewskiemu, który wspólnie z podległymi żołnierzami przeprowadził zawody w sposób bardzo sprawny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo zawodników w trakcie rozgrywania poszczególnych konkurencji. Były to już kolejne zawody organizowane wspólnie z 3 bz z Trzebiatowa w ramach współpracy Ministerstwa Obrony Narodowej i Ligi Obrony Kraju.