Wojewódzki Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej LOK z broni pneumatycznej. W sobotę, 25 października 2014 r. na strzelnicy sportowej KS LOK „Myśla” przy Gimnazjum w Myśliborzu rozegrany został Wojewódzki Finał Szkolnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej, w którym udział wzięła drużyna reprezentująca Zarząd Powiatowy LOK w Gryficach w składzie: Marta KOŁWZAN, Emilia HALLER, Piotr OLESZCZAK i Dawid SINIARSKI wraz z opiekunem Krzysztofem Kroguleckim.

  Zawody rozgrywane były podobnie jak w strzelaniu z broni kulowej w dwóch konkurencjach tj. karabinek pneumatyczny oraz pistolet pneumatyczny, odległość 10 m, tarcza TS3 20 strzałów. Rywalizacja prowadzona była również w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły gimnazjalne i szkoły ponadgimnazjalne. Drużynowo zespół ZP LOK Gryfice uplasował się na II miejscu uzyskując łączny wynik 628 pkt i ustępując jedynie 16 pkt drużynie LOK Białogard, natomiast rewelacyjnie spisali się nasi zawodnicy indywidualnie zajmując następujące miejsca:
– karabin pneumatyczny – Piotr Oleszczak I miejsce – szkoły gimnazjalne i Dawid Siniarski III miejsce – szkoły               ponadgimnazjalne;
– pistolet pneumatyczny – Marta Kołwzan I miejsce – szkoły gimnazjalne i Emilia Haller I miejsce – szkoły ponadgimnazjalne.
Zawodnicy za miejsca od I do III zostali uhonorowani pucharami, medalami oraz dyplomami a zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach i kategoriach wiekowych dodatkowo zostali nagrodzeni upominkami. Były to niezwykle udane zawody dla zawodników Gryfickiej Organizacji Powiatowej Ligi Obrony Kraju, którzy zaprezentowali swoje wysokie umiejętności strzeleckie nabyte podczas długich i żmudnych treningów prowadzonych przez Pana Mariana Radeckiego na Strzelnicy Sportowej LOK przy ul. Rodziewiczówny 12 w Gryficach.