Integracyjne Zawody Strzeleckie Koła Nr 35 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego im. płk Michała Konkowskiego. Na Strzelnicy Sportowej LOK w Gryficach w dniu 18 maja 2013 roku odbyły się Integracyjne Zawody Strzeleckie członków Koła Nr 35 ZŻ WP o Puchar Prezesa Koła.

Zawody przeprowadzone zostały w konkurencji pistolet sportowy „MARGOLIN”, 25 m, z wolnej ręki, 10 strzałów. W zawodach wystartowało 14 zawodników. Zwycięzcą zawodów został kol. Stefan Wyborski, który tym samym zdobył Puchar ufundowany przez Prezesa Koła Nr 35 ZŻ WP, kol. Henryka Kwocza. Na drugim miejscu uplasował się kol. Janusz Nowak, a na trzecim kol. Zbigniew Hłąd. Tuż za podium,  na IV miejscu uplasował się kol. Zygmunt Konarzewski. Zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach od I do III zostali również wyróżnieni medalami, które zostały ufundowane przez Prezesa Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Gryficach, kol. Krzysztofa Kroguleckiego. Kierownikiem zawodów, a zarazem Sędzią Głównym zawodów był kol. Marian Radecki – sędzia klasy II w strzelectwie sportowym. Sędziami stanowiskowymi byli kol. Dariusz Daź oraz Krzysztof Krogulecki.