„I” Integracyjne Zawody Strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK w Gryficach. W piątek, 26 kwietnia 2013 r. na Strzelnicy Sportowej LOK przy ul. Rodziewiczówny 12 w Gryficach, odbyły się „I” Integracyjne Zawody Strzeleckie Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju  z karabina sportowego.

W zawodach wzięli udział członkowie Klubu, którzy rywalizowali w strzelaniu z karabina sportowego na odległość   50 m, do tarczy TS-2 oddając 10 strzałów ocenianych. Zwycięzcą zawodów został Pan Marian RADECKI, który tym samym zdobył puchar, ufundowany przez Prezesa KŻR LOK w Gryficach, Pana Dariusza DAZIA. W zawodach wystartowało 14 zawodników a na czołowych miejscach uplasowali się:
I miejsce    – Marian RADECKI;
II miejsce   – Ireneusz STASZAK;
III miejsce  – Krzysztof KACZOR.
Zawodnicy, którzy uplasowali się na miejscach od I do III  zostali uhonorowani medalami oraz dyplomami, natomiast od IV do VI dyplomami. Po odbytych zawodach, przy grillu, odbyło się spotkanie integracyjne członków Klubu Żołnierzy Rezerwy, na którym Prezes Klubu zadeklarował, iż powyższe zawody zostaną na stałe wpisane do kalendarza imprez KŻR LOK w Gryficach. Komunikat zawodów znajduje się w zakładce „WYNIKI ZAWODÓW-KOMUNIKATY”.